Cookies 🍪

This site uses cookies that need consent.

Kiri Evalt

Tere, Jaanika!

Nagu lubatud saadan sulle pildi ühest imearmsast väikemehest oma tekiga.

Ragnar Marcus sündis 27. septmebril 2018 Tallinnas ja on minu ühe parima sõbranna, Gretheli, esimene laps. Tegemist oli väga oodatud lapsega nii lapsevanemate, vanavanemate, vanavanavanemate ja isegi ühe vanavanavanaema (tegemist on Ragnari isa vanavanaemaga - kui palju kohtab elus sellist lauset?) ning muidugi ka kõigi neid ümbritsevate sõprade poolt.

Minu jaoks on Ragnar eriline beebi veel seetõttu, et mina olin esimene, kes temast teada sai. Ma jõudsin päris kiiresti otsusele uuele ilmakodanikule Sinu beebitekk kinkida, sest Grethelile meeldis see tekk, mille Sa mulle sünnipäevaks tegid ning ma olin ka varem näidanud talle Kohala lapitekkide Facebooki gruppi, kus talle mitmed tekid meeldisid, eriti perekond Karu pulmatekk.

Seega ei olnud mingit küsimustki, et oma väga heale sõbrannale lapse sünni puhul lapiteki lasen teha. Ja ma teadsin kohe, millist lapitekki kinkida tahan. 2009. aasta suvel, kui avati Lümanda Söögimaja hoovis käsitööpood, olid seal müügil kaks narmastega beebitekki: üks sinine ja üks roosa. Juba siis jäid need mulle silma ning ma mõtlesin kui lahe oleks sellist tekki kingitusena saada. Nüüd siis avaneski mul võimalus see mõte realiseerida. Küll mitte ise kingisaaja, vaid kinkijana rollis.

Värsked lapsevanemad olid kingi üle väga rõõmsad ning tekk on juba osaks saanud ka paarile fotosessioonile.

Aitäh Sulle, Jaanika :)

Aitäh, Sulle, Eva!
Mõned sellised tekid on mul praegu ka kodus olemas, vaata täpsemalt https://lapitekk.ee/narmastega-helesinine-beebitekk