Cookies 🍪

This site uses cookies that need consent.

Anne kingitus õele

Kiire pühadeeelne sagimine on seekord möödas ja asendunud hubase koduse jõudeajaga. Loodan, et teie kõigi jõulud oli ilusad.

Kogu aeg ei saa soovida omale või teistele õnne, parimat igas aspektis. Sest elame ammu juba maailmas, kus ainult ülesmäge minek ei ole lõpmatuseni võimalik. Sellel trepil saavad lihtsalt astmed otsa. Tubli tulemus seegi, kui suudame hoida kasvõi seda, mis täna on hästi. Muutuda paremaks ainult selles aspektis, mis on tõesti vajalik ning ainult nii, et kellelgi teise olukord sellest ei halveneks.

Seetõttu ei muuda meie sisemist õnne suuremaks ükski materiaalus. Mitte miski muu kui teadlik tänulikkus kõige eest, mis täna on olemas. Siis, kui kõik ongi kenasti. Aga keerulistelgi aegadel on kõige raskemaski olukorras alati midagi või kedagi, kellele öelda aitäh.

Jõulud on see aeg, kui neid mõtteid mõelda ja tänu tunda. Lisaks paljule muule olen väga tänulik, et just Teie mind siin üles olete leidnud. Et meie koostöös on sündinud ja kindlasti saab ka edaspidi sündima palju ilu. Et oleme soovinud ja teinud head! See on olnud üks väga inspireeriv ja nauditav tee koos toredate inimestega. Kena pühadejätku Teile kõigile!

Siin pildil on fragment Anne kingitusetekist oma õele. Aitäh, Anne!